Sedef Hastasıyım Ne yapmalıyım ?

Öncelikle unutmamamız gereken birinci mesele Sedef Hastalığı iyi bir perhiz ve doğru bitkisel kürlerin kullanımıyla tamamen geçebilmektedir. Bizler yıllardır bize danışan ve baş vuran Sedef Hastalarına elimizden geldiğince yardım etmeye bu hastalıktan kurtulmaları için destek olmaya çalışıyoruz.

Sedef Hastasıyım ne yapmalıyım diyorsanız Bizimle iletişim kurduğunuzda size de seve seve yardımcı olmaya çalışmaktan mutlu olacağız.

 

 

 

sedef-hastaligi

 

Sedef Hastalığı İçin hazırlanan Kremler

Sedef Hastalığı haricen kullanılan kortizonlu kremler yada farklı bitkilerden hazırlanan kremler ile belli bir aşamaya kadar geçse de Sedef Hastalığı için tamamen şifa olamıyor. Fakat yıllardır gördüğümüz gerçek şu, ta asırlar öncesinden gelen bilgilerle hazırlanan Bitkisel karışımlar Sedef Hastalığına neredeyse yüzde yüz sonuç vermektedir.

Sedef Hastasıyım ne yapmalıyım?

Bu güne kadar yüzlerce kişiye bu konuda yardımcı olduk ve yardımcı olmaya da devam ediyoruz. Sizlerde eğer Sedef hastalığından muzdarip iseniz ve Sedef Hastasıyım yıllardır bu sıkıntıyı çekiyoruz diyorsanız arayın size de yardımcı olmaya çalışalım.

 

SEDEF için yardımcı doğal olarak bitkisel ürün kullanmak isterseniz, geniş bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden irtibat kurunuz…

Tel :0 346 221 09 60 (pbx)

GSM: Ahmet ÖZ 0 546 401 88 83

E-posta:  ahmetloz@gmail.com

BİTKİEVİ: Alp Şifalı Bitkiler K. Minare Mah. Vaiz Ahmet Yılmaz Sok. Çağlayan Apt Altı SİVAS

NOT Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır.  Kesinlikle tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine veya konuyu açan ya da yorum yapan üyeye ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz

Bir Cevap Yazın